Apple презентувала новий iPad та розумний годинник. Коли буде новий iPhone?

Компанія Apple провела традиційну осінню презентацію нових продуктів. Вперше за довгий час американський технологічний гігант не показав нового iPhone, але заявив, що випустить на ринок наступну модель “розумного” годинника, який вміє контролювати рівень кисню в крові.

Протягом останніх років Apple саме на вересневій презентації оголошувала про випуск нової моделі iPhone – свого найуспішнішого продукту. Однак цього року компанія, як і очікували експерти, вирішила почекати з його випуском через пандемію коронавірусу.

Чим Apple намагається привабити споживачів у своїх нових продуктах і коли компанія все ж випустить нову модель iPhone?

Новий годинник Apple Watch Series 6 обладнаний сенсором для контролю рівня кисню в крові. Інтерес до такої інформації може зрости на тлі пандемії коронавірусу.

Причиною різкого погіршення здоров’я у людей, які хворіють на коронавірус, часто стає саме різке зниження рівня кисню, що пов’язано з ураженням легень.

В Apple стверджують, що ця функція може бути способом виявити респіраторні проблеми на ранніх стадіях захворювань, однак наголошують, що сенсор “не призначений для медичного використання”.

“Розумні” годинники виробництва декількох інших компаній, зокрема, Samsung, Huawei та Fitbit, вже вміють контролювати рівень кисню в крові.

Компанія також показала новий iPad Air, в якому встановлений процесор нового покоління A14. Apple повідомляє, що він має більшу потужність і працює з більшою енергетичною ефективністю.

А коли ж буде новий iPhone?

Наразі Apple не повідомляє ані точної дати презентації, ані назви нового iPhone.

Різні західні технологічні ЗМІ припускають, що презентація, відкладена через наслідки пандемії для виробництва компонентів айфонів, може відбутися вже восени.

Oчікуємо у жовтні презентації одразу трьох продуктів Apple – iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro, and iPhone 12 Pro Max.Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: