Через таку банальну помилку дівчини померли всі члени її родини! Ось що вона зробила…

Марія Челишева стала сиротою в 8 років: четверо членів її родини загинули від випаровування гнилої картоплі.

Сім’я з Татарстану всю зиму зберігала картоплю в підвалі свого будинку – і це було для них фатальною помилкою!

42-річний Михайло Челишев пішов у підвал за картоплею, не будучи в курсі, що овочі вже все гнилі. Коли він, через якийсь час, не повернувся, за ним пішла його дружина Настя, яку спіткала та ж врахувати.

Їх 18-річних син Георгій став 3-ої незрозумілою жертвою звичайного походу в підвал. Мати Насті, Іраїда, покликала сусіда на допомогу, але, не чекаючи його прибуття, теж вирішила увійти в підвал.

Як повідомляють журналісти, після свого входу в підвал, Іраїда залишила двері відкритими. На щастя, це вберегло 8-річну Марію від неминучої загибелі.

“Бідній дівчинці судилося знайти тіла всіх членів своєї сім’ї” – розповідає місцевий слідчий.

Через місяць аналогічний інцидент стався на овочевому складі. Власник бази дозволив працювати чотирьом вантажникам в приміщенні з гнилою картоплею.

“У приміщенні відчувався гнилої запах зіпсованих овочів. І це дає нам підстави вважати, що люди були вбиті отруйною речовиною, що виділяється під час гниття картоплі “.

У картоплі міститься речовина глікоалкалоїд – токсична сполука, яка виробляється в овочах після певного часу, і яке розташовується, в основному, під шкіркою. Речовина може стати причиною головного болю, діареї, а у важких випадках – коми і навіть смерті. Під час приготування овочів, глікоалкалоїд частково руйнується!Коментарі