Головне – любов: Яніна Соколова розповіла, як поборола рак, про самопочуття і майбутній фільм

Головне – любов: Яніна Соколова розповіла, як поборола рак, про самопочуття і майбутній фільм

Знаменита українська акторка та журналістка Яніна Соколова дала відверте інтерв’ю для українського глянцю Elle. Під час бесіди з редактором вона розповіла про хворобу, яку їй вдалося побороти, а також про те, що саме допомогло їй вилікуватися від раку.

За словами Яніни, погане самопочуття вона помітила влітку 2018 року на Одеському кінофестивалі. Після повернення до Києва вона здала аналізи, але лікарі поставили їй неправильний діагноз. Лише в жовтні вона дізналася, що в неї рак.

З серпня до жовтня мене годували гормонами, а коли я здала аналізи в іншій клініці в жовтні, повідомили, що це рак. Більш того, мені сказали, що за результатами попередніх аналізів рак вже був у серпні. Тобто з серпня по жовтень я фактично каталізувала процес гормонами,
– зізналася Яніна Соколова.

Однак журналістка зазначила, що зараз почує себе прекрасно, оскільки лікування повністю завершено. Проте тепер їй доведеться уважно слідкувати за своїм здоров’ям, тому що, за її словами, рак – хвороба, яка може переслідувати того, хто перехворів, і наздогнати через кілька років.

Саме через ті негативні події, які Яніні Соколовій довелося пережити, у неї зародилася ідея написати книгу і зняти фільм під назвою “Я, Ніна”. Акторка зізналася, що вперше така думка з’явилася на перший день після операції.

Я лежала в реанімації з трьома віддаленими органами і питала у неба: “Так, на що ти натякаєш?”. Поки думала, спало на думку: “Книга! Це повинна бути книга”. Я почала кожен день конспектувати все, що зі мною відбувалося: записую, а навколо мене народжуються мізансцени реального кіно. Скрізь, де б я не була: в коридорі лікарні, на вулиці, в інтернеті, в міжособистісних відносинах,
– поділилася Яніна Соколова.

У фільмі вона зіграє саму себе і розгорнуто розповість про те, що пережила у лікарняній палаті, про те, якою була вдома, і про те, що допомогло їй вилікуватися. За словами української знаменитості, головне під час лікування – любов. Вона отримувала її від близьких і віддавала у відповідь рідним і роботі.

Кажуть, що рак – хвороба нестачі обіймів і поцілунків. У момент хвороби людина нагадує оголений нерв, якому потрібно дати максимум всього. Ти або сам розумієш, або можна прочитати про це в інтернеті … Моїм сонцем була робота. Стільки, скільки я зробила за цей період, мабуть, не робила в минулому житті до хвороби. … І головне – любов. Рак – це хвороба, яку можна перемогти тільки любов’ю. Багато хто говорить, що це захворювання з’являється через її нестачі. У цей період я відчула любов вкрай гостро,
– сказала про хворобу Яніна Соколова.

Головне – любов: Яніна Соколова розповіла, як поборола рак, про самопочуття і майбутній фільм

Джерело: канал 24

 Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: