Про підшлункову забула і печінку оздоровила – рецепт простий, але «золотий»!

Увечері беру склянку кефіру або кислого молока. Можна додати чайну ложечку сорбіту. Кладу туди ж повну столову ложку гречаного борошна.

Розмішую і залишаю стояти ніч. Вранці натщесерце випиваю склянку води, a хвилин через 15 кефір з борошном. Процедура проводиться протягом місяця, потім місяць-перерва. Втім, особисто я останнім часом п’ю постійно. Мені допомагає, тому як відчуваю себе добре.

У всякому разі шлунково-кишковий тракт працює тепер значно краще, ніж раніше. Спробуйте. Шкоди мій рецепт принести не може, a допомогу, можливо, надасть.

Гречане борошно приготувати просто. B кавомолці або в міксері перемелюю гречану крупу, і борошно готове. Зрозуміло, спочатку крупу треба добре промити, a потім просушити в духовці або на сковороді.

Гречана крупа для здоров’я

Це» цариця круп”, так як містить рекордну кількість вітамінів, мікроелементів, повноцінних білків. Гречка містить 18 незамінних амінокислот, залізо, кальцій, калій, фосфор, мідь, йод, цинк, бор, фтор, молібден, кобальт та ін., a також вітаміни B1, B2, B9( фолієва кислота), PP, вітамін E.

Гречка – це»цариця круп”.

За змістом лізину і метіоніну білки гречки перевершують всі круп’яні культури; для неї характерна висока засвоюваність – до 80 %.

Фолієва кислота гречки стимулює кровотворення, підвищує витривалість і опірність організму до багатьох хвороб.

Гречці не потрібні добрива і пестициди для вирощування, тому це екологічно чиста рослина.

Вона, слава Богу, не піддається генній модифікації, a значить, і в цьому сенсі безпечна.

Гречку варто вживати при захворюваннях підшлункової залози, в тому числі і при ожирінні, цукровому діабеті.

Квіти гречки лікують ослаблені легені, лейкоз (недокрів’я), жовтяницю. Регулярне вживання гречки знижує рівень “поганого” холестерину, допомагає при лейкемії, атеросклерозі, ішемічній хворобі серця і гіпертонії. Збільшує м’язову силу і витривалість.

Допомагає при захворюваннях судин, ревматичних захворюваннях і артритах. Вживання зеленої (не вареної) гречки сприяє очищенню від шлаків і іонів важких металів.

Вона допомагає переробці і засвоєнню інших видів продуктів. Корисно днів 20 посидіти на повній гречаній дієті і здоровим, і хворим.

Крім того, гречана крупа містить в 5 разів більше, ніж інші крупи, корисних для організму мінеральних речовин: калію, кальцію, фосфору, і особливого багато в ній магнію і заліза.

Є в ній і такі найважливіші мікроелементи, як мідь, марганець, цинк, хром, йод і фтор.

Містяться в гречаній крупі і вітаміни: PP, B1 і B2, причому останніх в 5-7 разів більше, ніж в інших крупах.

Примітка. Слід ПАМ’ЯТАТИ, що при тепловій обробці до 40% вітаміну B1 і до 30% вітамінів B2 і PP руйнується.

Збалансоване співвідношення цінних для організму речовин робить гречку не тільки вельми поживним харчовим продуктом, але і ефективним лікувальним засобом.

Внаслідок вмісту великої кількості речовини, що зміцнює стінки кровоносних судин, вона вкрай корисна при різних хворобах
судин, a також артритах, захворюваннях печінки, нирок і ревматичних захворюваннях.

Сприяючи виведенню з організму надлишкового холестерину, гречка покращує стан при серцево-судинних захворюваннях.

Вона виводить з організму різні токсини, в тому числі іони важких металів, що особливо актуально для жителів великих міст і районів c несприятливою екологічною обстановкою.

Необхідна гречка і людям, що страждають захворюваннями нервової системи, ожирінням і перенесли важке захворювання.

УВАГА! TИM, ХTO СТРАЖДАЄ ГАСТРИТОМ З ПІДВИЩЕНОЮ КИСЛОТНІСТЮ І ВИРАЗКОВОЮ ХВОРОБОЮ ШЛУНКА І ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИ, ВЖИВАТИ ГРЕЧКУ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВКРАЙ ОБЕРЕЖНО.

ІНФОРМАЦІЯ, ОПУБЛІКОВАНА НА САЙТІ, ПРИЗНАЧЕНА ТІЛЬКИ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ І НЕ ЗАМІНЮЄ КВАЛІФІКОВАНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ! Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.