Світла нема, а суми в платіжках жахають: в чому причина та що робити

Українцям, незважаючи на те, що світло, воду та тепло регулярно вимикають, у платіжках приходять чималі суми за комунальні послуги.

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв пояснив, що українцям приходять великі суми до оплати в платіжках через різні обставини. В основному це пов’язано з тим, що були невчасно передані показники лічильників. Про це чиновник розповів для ТСН.

У більшості випадків причинами є невчасна передача показань лічильників або відсутність передачі показників узагалі. Хтось забув, хтось не мав змоги це зробити через від’їзд з міста,– зазначив Пантелєєв.

Якщо виникла така ситуація, то необхідно звернутися до постачальника, передати актуальні показники лічильника та, у разі потреби, залишити заявку на перерахунок. Адже за відсутності показників лічильника, нарахування ведуть за середньозваженим показником споживання послуги.

Петро Пантелєєв підкреслив, що передавати показники треба навіть у випадку, якщо ви спожили нуль. Але якщо навіть сплатили за завищеним платіжкам, то у разі уточнення показників лічильника, переплата піде на наступний місяць.